Header widget area right

Stratēģiskās plānošanas eksperti

192

Rūta Lūse

Spring Valley

Attīstības direktore
ruta.luse@springvalley.lv
Tel.:+371 26499661

193

Inta Priedola

Kantar TNS

Vecākā klientu vadītāja
inta.priedola@tns.lv
Tel.:+371 26592584

1362

Agnese Krecele

Kantar TNS

Klientu atbalsta vadītāja
agnese.krecele@tns.lv
Tel.: +371 26246333

Tirgus attiecību eksperti

195

Indriķis Liepa

COBALT

Biroja partneris, zvērināts advokāts
indrikis.liepa@cobalt.legal
Tel.:+371 29284852

196

Elīna Dobulāne

GOLIN Riga

Vadītāja
edobulane@golin.com
Tel.:+371 25959447

1063

Diāna Zepa

COBALT

Zvērināta advokāte
diana.zepa@cobalt.legal
Tel.: +371 29 178 677

198

Laima Zēmele

GOLIN Riga

Konsultante
lzemele@golin.com
Tel.:+371 26486958

Darba vides eksperti

1364

Signe Kaņējeva

Kantar TNS

Lielo klientu direktore, valdes locekle
signe.kanejeva@tns.lv
Tel.: +371 29120004

1088

Alise Lāce

Kantar TNS

Klientu atbalsta vadītāja
alise.lace@tns.lv
Tel.:+37122417681

199

Jānis Gredzens

Spring Valley

Valdes loceklis
janis.gredzens@springvalley.lv
Tel.:+371 29454257

1064

Ivo Maskalāns

COBALT

Zvērināts advokāts
ivo.maskalans@cobalt.legal
Tel.: +371 29 473 537

1367

Rūta Erenfrīde

Kantar TNS

Klientu atbalsta vadītāja
ruta.erenfride@tns.lv
Tel.: +371 29159502

Vides eksperti

200

Jūlija Doktorova

Estonian, Latvian & Lithuanian Environment

Speciāiste
julija@environment.lv
Tel.:+371 67242411

348

Laura Berga

Latvijas Zaļais punkts

Direktora vietniece
laura@zalais.lv
Tel.:+371 26524641

202

Valts Vilnītis

Estonian, Latvian & Lithuanian Environment

Valdes priekšsēdētājs
valts@environment.lv
Tel.:+371 67242411

175

Sigita Namatēva

Latvijas Zaļais punkts

Valdes priekšsēdētāja
sigita@zalais.lv
Tel.:+371 29481332

203

Aiga Kāla

Estonian, Latvian & Lithuanian Environment

Valdes locekle
aiga@environment.lv
Tel.:+371 67242411

204

Olga Meļņičenko

Estonian, Latvian & Lithuanian Environment

Speciāliste
olga@environment.lv
Tel.:+371 67242411

206

Lūcija Kursīte

Estonian, Latvian & Lithuanian Environment

Projektu vadītāja
lucija@environment.lv
Tel.:+371 67242411

Vietējās kopienas eksperti

207

Arnis Vērzemnieks

GOLIN Riga

Valdes priekšsēdētājs

averzemnieks@golin.com
Tel. +371 29473547

1368

Laura Vagale

Kantar TNS

Klientu atbalsta vadītāja
laura.vagale@tns.lv
Tel.:+371 26144478

210

Ilva Pudule

Kantar TNS

Lielo klientu direktore, valdes locekle
ilva.pudule@tns.lv
Tel.:+371 29400751

194

Aiva Eiduka

GOLIN Riga

Konsultante
aeiduka@golin.com
Tel.:+371 20264899